اقلام موجود در سبد خرید

جمع کل: ٧,٠٠٣,٠٠٠ تومان
۶ مزیت برتر پوشش بام چوب ترمو سبک

تاریخ مقاله: 1396/5/9

۶ مزیت برتر پوشش بام چوب ترمو سبک

۶ مزیت برتر پوشش بام چوب ترمو سبک

بسته به مدلی که دوست دارید؛ پوشش بام چوب ترمو سبک ، نمایی ساده یا برازنده به محیط بیرونی خانه شما هدیه می‌کند. چوب ترمو سبک دارای رنگ‌های متنوع کهربایی، قرمز، طلایی و قهوه‌ای است؛ طول عمر بالایی دارد و بامی با زیبایی طبیعی خلق می‌کند. در نقاط مختلف دنیا، شاهد حضور چوب ترمو در ساختمان‌های مسکونی و تجاری هستیم. پوشش بام چوب ترمو با فرمت‌های مختلف صفحه‌ای، قطعه‌ای و نواری عرضه می‌شود. در این پست به بیان شش دلیل می‌پردازیم که شما را متقاعد می‌کنند در پروژه بعدی خود به پوشش بام چوب ترمو سبک فکر کنید.

۱- پایداری ابعادی

چگالی پایین چوب ترمو سبک باعث شده است که کمترین میزان آب رفتگی را داشته باشد؛ بنابراین می‌تواند در شرایط مختلف اقلیمی، ابعاد اولیه خود را حفظ کند. وقتی که قطعات این بامپوش را به‌صورت تخت قرار می‌دهید؛ کاملاً صاف و تنگ هم می‌ایستند. پایداری ابعادی، چوب ترمو سبک را برای مصارف طولانی‌مدت مناسب کرده است.

۲- ایستادگی در برابر المان‌های مختلف

مواد نگهدارنده طبیعی چوب ترمو سبک در برابر رطوبت، اشعه فرابنفش و حشره‌ها مقاومت می‌کنند. بامپوش چوب ترمو با آب‌وهواهای متنوع تطبیق‌پذیر است و نسبت به بام‌پوش‌های دیگر کمتر مستعد رشد خزه میباشد. با اعمال تیمارهای کارخانه‌ای، این
ماده در مقابل حریق و قارچ هم مقاوم می‌شود و استقامتش در برابر حشره‌ها و رشد خزه هم بهبود می‌یابد.

۳- کارایی پوشش بام چوب ترمو سبک

چوب ترمو سبک ، الواری بلند، سبک، خوب، با طرح‌های مستقیم و بافت یکنواخت برای بام تولید می‌کند. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که این چوب به راحتی بریده، اره و میخ شود. پوشش بام چوب ترمو را قبل از کاربرد، مونتاژ می‌کنند. همچنین، چوب ترمو سبک پذیرای روکش‌های مختلفی است؛ از روغن و روغن جلا گرفته تا پوشش‌های جامد و رنگ.

۴- استحکام پوشش بام چوب ترمو سبک

چوب ترمو سبک، یکی از سفت‌ترین چوب‌ها، خود را به عنوان یکی از بادوام‌ترین بامپوش ها معرفی کرده است. چوب ترمو سبک، یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه است و ظرافت و استحکام ساختاری بام را نیز دوچندان می‌کند.

۵- عایق‌بندی

پوشش بام چوب ترمو سبک ، یک عایق طبیعی است و مانع اتلاف هوای خنک درون خانه در ماه‌های تابستانی یا هوای گرم در ماه‌های زمستانی می‌شود و به کاهش هزینه مصرفی برای انرژی کمک می‌کند.

۶- بهبود معماری بنا

در کنار مزایای کاربردی، بامپوش چوب ترمو سبک نمایی طبیعی و جاودانه خلق می‌کند که شکوهی خاص به ظاهر جذاب خانه شما هدیه می‌کند. در حالی که تخته‌های ترمو سبک ، نمایی صاف و برازنده ایجاد می‌کنند؛ فرمت قطعه‌ای آن خالق ظاهری ساده و زبر است. زیبایی چوب سرو، ماندگار است و با گذشت زمان به خاکستری مایل به نقره‌ای تغییر رنگ می‌دهد.
با توجه به این خصیصه‌ها، چوب ترمو سبک از نظر بصری چندکاره است و به‌طور طبیعی بامپوشی کاربردیست. بامپوش چوب ترمو سبک برای پروژه‌های مسکونی و تجاری، انتخابی پایدار و قابل‌اعتماد است.