اقلام موجود در سبد خرید

جمع کل: ٧,٠٠٣,٠٠٠ تومان
کفپوش دور استخر

تاریخ مقاله: 1397/6/24

کفپوش دور استخر

کفپوش دور استخر
انتخاب کفپوش مناسب برای اطراف استخر، یک امر بسیار مهم محسوب میشود. برای انتخاب نوع کفپوش استخرنکات زیادی را باید در نظر بگیرید. نوع کف پوش انتخابی باید بی خطر باشد؛ بدین معنی که در هنگام مرطوب شدن، امکان لغزنده شدن و سر خوردن بر روی آن به حداقل برسد. همچنین سطح آن باید صاف و بدون ناهمواری باشد. کف پوشی را انتخاب کنید که انعکاس دهنده حرارت باشد بدین معنی که در روزهای گرم تابستان در اثر گرم شدن سبب سوزاندن پاها نشود. همچنین نوع کف پوش انتخابی بهتر است با سایر قسمتهای منزل شما از قبیل محوطه، حیاط و …. همخوانی داشته باشد.
کامپوزیت چوب پلاستیک یا WPC از هر دو نوع ماده پلاستیک و چوب طبیعی تشکیل شده. اگر مقدار چوب به کار رفته استاندارد باشد، خصوصیات آن بیشتر مشابه چوب خواهد بود.  این نوع کامپوزیت در رنگها و طرح های مختلف تولید میشود.
از مزایای دیگر کامپوزیت چوب پلاستیک دوام و مقاومت بالای آن نسبت به تماس مستقیم با آب است. انواع چوب طبیعی هنگامی که در تماس با آب به صورت مستقیم قرار میگیرند به مرور زمان ممکن است ترک برداشته و دچار شکاف شوند. در حالی که WPC در برابر تماس مستقیم با آب ندرتا دچار شکاف و ترک شده و در نتیجه برای افرادی که در اطراف استخر با پای پرهنه قدم میزنند ایجاد مشکل و آسیب نمیکند.
دوام و مقاومت بالای چوب پلاست در برابر رطوبت و آب
مقدار زیادی از رزینهای پلیمری مانند PP  و PE که در ساخت کفپوش ای چوب پلاستیک به کار رفته سبب شده تا این نوع کامپوزیت به رطوبت بسیار مقاوم باشد و آب را به خود جذب نکند. البته باید به یک نکته توجه کرد و آن این است که مانند چوب این نوع کامپوزیت نیاز به نگهداری و ترمیم سالیانه ندارد.