اقلام موجود در سبد خرید

جمع کل: ٧,٠٠٣,٠٠٠ تومان

چرا چوب پلاست

چرا چوب پلاست

میزان دقت در هر کاری آن کار را نسبت به کارهای مشابه خود متمایز می کند. تجربه و تکنیک های شرکت چوب پلاست رانکس در نتیجه فعالیت های پرسنل این شرکت در تمامی سطوح می باشد. ارتقاع کیفیت محصولات  چوب پلاست رانکس در نتیجه فعالیت این شرکت در پروژه ها گوناکون و گرفتن بازخورد از زمان تولید تا ارسال ، نصب و استفاده از محصولات بوده است.  چوب پلاست رانکس هیچگاه کیفیت را فدای قیمت ننموده است.


ما همواره به دنبال ارتقاع کیفیت محصولات خود به همراه رقابتی بودن قیمت می باشیم. ما فقط بزرگترین تولیدکننده در ایران نیستیم ، بلکه ما به بهترین بودن مفتخریم.از جمله ویژگی های کیفی که ما را متمایز می کند از قرار ذیل می باشد  :


۱- ارائه پنج سال گارانتی تعویض واقعی محصولات از قابلیت های شرکت چوب پلاست رانکس می باشد.


۲- انبساط طولی محصولات چوب پلاست رانکس در هر متر طول ۱ میلی متر می باشد که درمقایسه با تولید کنندگان مشابه حداقل ۲ میلی متر کمتر می باشد. این معیار بر اساس تست صورت می پذیرد. ASTM E289-04


۳- زمان تحویل محصولات  چوب پلاست رانکس نسبت دیگر عرضه کنندگان این محصول اصلاً قابل مقایسه نمی باشد.  وود پلاست رانکس با در دست داشتن ظرفیت بالا و تجهیزات کاملاً پیشرفته و کادری مجرب قادر به تحویل این محصولات بصورت متنوع و با کیفیت بالا در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. این مطلب مشتریان را در اجرای پروژه ها طی زمان بندی مناسب یاری می نماید.


۴- تنوع در پروفیل های عرضه شده توسط ما نیز امکان استفاده از چوب پلاست را درمقاطع مختلف ممکن می سازد. هم اکنون  وود پلاست رانکس ۳ کفپوش سبک ، سنگین و فوق سنگین را جهت مصرف در مقاطع مختلف با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کند. در ضمن پروفیل های پارتیشن ، پانل دیواری ، قوطی ، نماپوش ، دیوارپوش ،کفپوش و زوار از جمله محصولات متنوع ما می باشند. بزودی ۱۰ نوع پروفیل جدید توسط این گروه نیز به بازار عرضه خواهد شد.

 

۵- از آنجا که بسیاری از بازخوردهای منفی این محصول بدلیل نصب اشتباه آن بوده است. شرکت چوب پلاست رانکس برای کلیه مشتریان خود این محصول را نصب می نماید و حتی به مشتریانی که خود نصب می نمایند مشاوره رایگان میدهد. فقط در نظر داشته باشید درصورتی که خود اقدام به نصب این محصولات می نمایید ، حتماً در پایان کار از رانکس تاییدیه نصب را جهت بهره مندی از گارانتی دریافت نمایید.

۶- تنوع و کیفیت در رنگ این محصولات از ویژگی های بارز شرکت چوب پلاست رانکس می باشد. این محصول در رنگ های اکر، بلوطی ، سدری ، ونگه ، خاکستری ، سفید و مشکی عرضه می گردد.

۷- کلیه مشخصات فنی محصولات چوب پلاست رانکس در بالاترین حد تولید و عرضه می گردد. لازم به ذکر است ، این محصولات در مقایسه با تولیدکنندگان آمریکایی خود کاملاً برابری می نماید. برای اطلاعات کامل تر به صفحه استانداردها مراجعه نمایید.

۸- چوبپلاست رانکس مفتخر است از انتهای سال 94 همکاری خود را در زمینه رنگ سطحی و همچنین عایق های یو وی چوب پلاست با برند های مطرح woodx و  ctwoodآغاز نموده و این نیز برگی زرین دیگری از کارنامه رانکس است

9- انبار رانکس  واقع در تهران خیابان اتحاد می باشد. و قیمت کلیه محصولات تحویل درب انبار تهران می باشد. از آنجا که محل کارخانه در استان تهران می باشد. این ویژگی برای بسیاری از مشتریان زمان و هزینه در پروژه ها را آسان نموده است.