اقلام موجود در سبد خرید

جمع کل: ٧,٠٠٣,٠٠٠ تومان
محوطه سازی و فضای سبز

تاریخ مقاله: 1396/8/18

محوطه سازی و فضای سبز

محوطه سازی و فضای سبز

 

طراحی محوطه : چوب پلاست از مصالح رایج به منظور ساخت آلاچیق و پرگولا است زیرا به راحتی در دسترس است،کار کردن با آن ساده می باشد،سایزهای متنوعی از پروفیل های چوب پلاست موجود است و همچنین تا مقداری قابل تبدیل به اندازه و سایز های متنوع است . شرکت چوب پلاست رانکس در زمینه ساخت پرگولا تجربیات زیادی دارد . برای برش چوب پلاست های رانکس از ابزار مخصوص جهت کار با چوب پلاست استفاده شده است .

از چه نوع چوب پلاست هایی استفاده کنیم؟

 

نوع چوب پلاست به کار رفته در پرگولا و آلاچیق از نکات قابل توجه است چرا که نوع مواد اولیه به کار رفته دوام آن را را مشخص می نماید. شما به احتمال زیاد آلاچیق و یا پرگولایی می خواهید که در برابر حمله حشرات چوب خوار و جوندگان، تغییرات آب و هوایی، نور آفتاب و پوسیدگی بیشترین مقاومت را داشته باشد که بهترین گزینه چوب پلاست می باشد.

 

در بیشتر مواقع خریدارن مایلند کمتر هزینه کنند. به یاد داشته باشید آلاچیق و پرگولای شما در فضای باز و محیط بیرونی و در معرض تغییرات دما، بارندگی و اشعه UV نور خورشید قرار دارند. پس به کار بردن چوب های ارزان و معمولی ترمو شده مانند چوب نراد یا چوب روسی که در بازار نیز فراوان است هدر دادن پول است! ترمووود های رایج دربازار (اصطلاحاً چوب نراد و چوب روسی) بعد از چندین ماه تغییر شکل داده و ترک می خورند و در برابر حمله حشرات و جوندگان مقاومتی ندارند و پس از گذشت چند سال نیاز به بازسازی کامل آلاچیق و پرگولا نیاز است.