اقلام موجود در سبد خرید

جمع کل: ٧,٠٠٣,٠٠٠ تومان

شرایط گارانتی چوب پلاستیک

شرایط گارانتی محصولات چوب پلاست

رانکس محصولات خود را در شرایط عادی کارکرد ، عبور و مرور ، تابش نور آفتاب ، رطوبت و دمای منهای 20 درجه تا مثبت 60 درجه سانتیگراد در اماکن مسکونی که توسط رانکس تایید شده باشد برای یک دوره 5 ساله از تاریخ خرید بر اساس شرایط زیر ضمانت می نماید :

تغییر شکل :

محصولات رانکس در برابر تغییر شکل مانند کج شدن یا تابیدگی و ترک و تراشه مقاوم است و انبساط و انقباض تا میزان 2 میلی متر در هر 1 متر طول ، امری طبیعی است .

جذب آب :

این محصول در برابر جذب آب مقاوم بوده و حداکثر 0.77 تا 1.5 درصد وزن خود به صورت غوطه وری در آب ، جذب رطوبت خواهد داشت . برف و یخ حاصل از بارش حداکثر باید بعد از یک روز از روی سطح پروفیل های رانکس جمع آوری گردند . شیب محل نصب شده باید طوری باشد که آب را به سمت محل تخلیه هدایت کند .

رنگ پریدگی :

این محصول در برابر رنگ پریدگی مقاومت نسبی داشته و در شرایط عادی آب و هوایی و میزان روشنایی عادی نور خورشید نباید بیشتر از 5 واحد ΔE رنگ پریدگی پیدا کند . این بدان معنی است که رنگ پریدگی با چشم غیر مسلح نیز قابل تشخیص است . لازم به ذکر است که هیچ ماده و محصولی در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید در برابر رنگ پریدگی در زمان تابش مستقیم و بی وقفه نور آن مقاوم نمی باشد مگر در زمان نصب از عایق یو وی مورد تایید شرکت استفاده گردد .

لک ، قارچ ، کپک :

این محصول در برابر خوردنی ها و نوشیدنی های مایع معمولی و بدون انواع روغن و چربی مانند انواع چای ، کچاپ و آب میوه ها مقاومت می کند و می توان این لکه ها را توسط آب  و صابون و یا مواد شوینده و ملایم مانند پودر رختشویی با کمک برس نرم پاک کرد به شرطی که کمتر از سه روز از لکه دار شدن آن نگذشته باشد .

باید توجه داشت استفاده از موادی که از دسته حلال ها یا پاک کننده های قوی بوده یا از نوع اسیدی یا قلیایی قوی می باشند این محصول را از پوشش گارانتی خارج می کند .


مواردی که تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرند :

    تماس مستقیم یا غیر مستقیم با اجسام داغ ( بالای 110 درجه سانتیگراد ) که باعث رنگ پریدگی و یا آسیب سطحی و سوختگی موضعی محصولات نصب شده و آسیب دیده را از پوشش گارانتی خارج می کند .
    هرگز از فلز و یا وسایل تیز مانند کاردک یا تیغ و . . . جهت تمیز کردن سطح یا پارو کردن برف با پارو یا بیل های نامناسب و غیر استاندارد که به محصولات رانکس آسیب برساند ، استفاده نگردد . اگر سطح رویی  محصول بدین سان آسیب ببیند شامل این گارانتی نخواهد بود .
    رنگ یا دیگر مواد پوشاننده ، انواع سیلرها و کیلرها ، پلی استرها و غیره که بدون تایید رانکس روی محصول به کار رود ، گارانتی را از درجه اعتبار ساقط می کند .
    هرگونه تماس مستقیم با خاک ، زمین ، آب و مناطق مرطوب دائمی ، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد ، گارانتی را از درجه اعتبار ساقط خواهد کرد .
    باقی ماندن برف بر روی کفپوش های فضای باز در صورت پارو نشدن که موجب یخ زدگی سطح زیرین و تخریب اتصالات شود گارانتی را از درجه اعتبار ساقط می نماید .

دیگر مواردی که محصولات رانکس را از پوشش گارانتی خارج می کنند :

    نصب نادرست محصول و یا کوتاهی در پیروی از راهنمای نصب ، مخصوصا درزها ، شیارها ، شکافها و رعایت سایر دستورالعمل ها ، از جمله اصول نصب زیرسازی توسط خریدار .
    کاربرد محصول در شرایط غیر عادی کارکرد های معمول یا در محل هایی که رانکس آن را پیشنهاد نمی نماید .
    تغییر مکان ، انحراف ، یا رانش زمینی که زیرسازی و محصول مورد نظر در آن یا بر روی آن به کار رفته یا نصب شده است .
    هر حادثه غیر متقربه ای مانند سیل ، زمین لرزه ، طوفان ، صاعقه ، آلودگی هوا ، باران اسیدی و . . . که باعث تخریب محصولات رانکس گردند .
    حمل نادرست ، انبار کردن نادرست ، غفلت یا سوء استفاده از محصول توسط خریدار ، حمل کننده و شخص ثالث .
    سایش و فرسایش معمولی
    محل هایی که محصولات رانکس در آن نصب شده باشد و دسترسی به شستشو و نظافت نداشته باشد ، در صورت آسیب دیدگی تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرد .

مراحل مطالبه گارانتی :

مشتری ( خریدار ) باید مراحل زیر را جهت دریافت خسارت انجام دهد :

    زمانی که خریدار می خواهد گزارش خود را مبنی بر استفاده از گارانتی ارائه بدهد ، باید از انجام صحیح کلیه مراحل ذکر شده توسط رانکس در زمان سپری شده ار جمله نصب و نحوه استفاده و شستشوی آن که در بالا ذکر شد اطمینان حاصل کند .
    برای تهیه گزارش ، ابتدا مشتری یا فروشنده با شرط معتبر بودن شرایط گارانتی ، توضیح و عکس هایی از تاثیرات محیطی روی محصول و دلایل خرابی یا لکه دار شدن با در نظر گرفتن شرایط ذکر شده توسط رانکس را به آدرس رانکس ارسال کند .
    به محض بازدید محل و تایید آن توسط کارشناسان ، رانکس بایستی با اختیار خود قسمت آسیب دیده را تعمیر کرده و یا پول مشتری را که توسط خریدار برای خرید قسمتهای خراب پرداخت شده بود را باز پرداخت نماید جانشین کردن قسمتهای خراب در رنگهای موجود بر عهده متقاضی می باشد اما رانکس در مورد همسان بودن رنگ محصولات جانشین تضمینی ارایه نمی کند و ممکن است این رنگ ها با محصولات نصب شده پیشین فرق داشته باشد . ( تغییر رنگ بر اثر گذشت زمان ) .
    هزینه های نصب مجدد محصول ، حمل و نقل کالا به عهده مشتری می باشد .
خریدار گرامی

حقوق بایسته ی شما همواره محفوظ است و طبق قوانین نیز می توانید از آنها استفاده کنید . هیچ شخص و یا نهاد دیگری توسط رانکس مجاز به ارایه ی محصولات رانکس نیست و رانکس در برابر محصولات غیر اصل هیچگونه مسئولیتی ندارد . این گارانتی تنها در صورتی دارای اعتبار است که توسط خریدار و رانکس امضا شده باشد . علاوه بر این ، این گارانتی شامل چراغ ، LED ترانس و ... و سایر ملحقات نصب و زیر سازی هایی که از محصولات ما ساخته نشده است ، نمی باشد .