جایگزین ترمووود

تاریخ مقاله: 1398/12/9

جایگزین ترمووود

جایگزین ترمووود

محصولات ترمووود از فرآیند نیمسوز کردن چوب انواع درختان برگ پهن و برگ سوزنی به دست می آیند و همچنین به دلیل نیاز به نگهداری سالیانه یکی از پر هزینه ترین متریال های ساختمانی محسوب می شود .

در ایران به دلیل تولید فراوان این محصول  در کارگاه های کوچک و غیر استانداردبعد از اجرای این محصول با مشکلاتی مانند : فرسایش چوب ترمو ، از هم پاشیدگی و هم چنین تغییر رنگ و تغییر حالات چوب مواجه هستیم .

و مشکل اصلی در تهیه محصولات ترمووود نوسانات ارزی می باشد و این امر موجب شده تا چوب ترمو یکی از متریال های گران ساختمانی محصوب شود .

در سال های گذشته و با پیشرفت تکنولوژی در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی و با بررسی کارشناسانه محصولات چوبی مناسب ترین متریال چوب در نمای ساختمان و محوطه سازی چوب اشباع شده بوده که به دلیل برخورداری از استاندارد های مورد نیاز در ساختمان سازی و

همچنین استفاده به عنوان متریال کفپوش محوطه باز یکی از پر طرفدار ترین محصولات در صنعت چوب می باشد 

چوب های اشباع شده مانند چوب ترمو ( ترمووود ) دیگر نیازی به نگهداری و تیمار سالیانه ندارند و همچنین به دلیل استفاده از مواد معدنی در زمان تولید چوب اشباع شده یکی از مقاومترین محصولات در برابر آب ، رطوبت و فرسایش می باشد .

 محصولات چوب اشباع شده به دلیل اینکه به تازگی وارد بازار این شده است از لحاظ قیمت بسیار مناسبتر از چوب ترمووود بوده و از لحاظ مزیت نیز تمامی استاندارد ها را دارا می باشد .

مزایای چوب نما ( چوب نمای اشباع شده )

ضد آب و رطوبت

چوب اشباع شده صد درصد در برابر قارچ ، باکتری و رطوبت مقاوم است .

ضد قارچ و باکتری 

چوب اشباع شده به دلیل استفاده از مواد معدنی در زمان تولید صد درصد در برابر قارچ و باکتری مقاوم بوده و قارچ و باکتری که در محیط میباشد را نیز از بین میبرد .

مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید 

نصب سریع و آسان

ابزار پذیری بسیار بالای چوب اشباع شده  نسبت به چوب پلاست و چوب ترمووود

قیمت بسیار مناسب نسبت به چوب ترمووود و چوب پلاستیک

0 0
مسعود حقی   undefined 1399/7/27 20:19:14

نمایندگی مشهد

1 0
علی تهرانی   www.runx.ir 1399/12/4 03:41:51

09124088659
خانم مهندس بیگی